„Što ću biti kad odrastem?“

Mjuzikl  je studija Suncokret koju ćemo gledati u četvrtak, 30.01.2020.g. u vrtiću u Donjoj Dubravi s početkom i 9:45 sati.

Za mališane iz Donjeg Vidovca organizirani je besplatni autobusni  prijevoz u aranžmanu gospodina Darka Jambrošića, kojem ovim putem ujedno i zahvaljujemo.

Opis možete vidjeti u nastavku.

Veselimo se dobroj zabavi!

Što ću biti kad odrastem?

 

Opis:

Što ću biti kad odrastem? Koje je zanimanje najbolje? To su pitanja na koja odgovore traže junaci ovog edukacijskog lutkarskog mjuzikla: Latica i Ivica.

U svojoj ulici susreću ljude različitih zanimanja: policajca, liječnicu, kuhara, glumicu, vatrogasca, pilota, mornara, odgojiteljicu i učiteljicu te svima postavljaju isto pitanje: što im oni predlažu da postanu kad odrastu. Svi im redom odgovaraju da je upravo njihovo zanimanje najbolje. Uz to što se uz raspjevane songove i atraktivne lutke upoznaju s raznim zanimanjima, djeca na samom kraju lutkarskog mjuzikla dobivaju odgovor na pitanje: što ću biti kad odrastem?

Trajanje:
Trajanje lutkarskog mjuzikla je 30 minuta.