Poštovani  roditelji i draga djeco,

evo bliži nam se blagdan Uskrsa,a mi nismo zajedno zbog ove krizne sitacije sa corona virusom. Mi vaše tete odgojiteljice i dok Vas nije bilo u vrtiću marljivo smo dnevno radile,ukrašavale,uljepšavale vrtić da Vas dočekamo u obnovljenom,poticajnom prostoru za igru i učenje. Sudjelovale smo u suradnji sa općinom Donja Dubrava u izgradnji Uskršnjeg vlakića u parku Nikole Zrinskog. Svima Vam SRETAN USKRS uz želje da ova pandemija čim prije prođe pa da dođete u vrtić i nastavimo gdje smo stali sa našom igrom.
Po dogovoru i naputku načelika gosp. Marijana Varge poslije Uskrsa roditelji koji nemaju mogućnost čuvanja djece zbog odlaska na radno mjesto, a imaju potrebu za vrtićem mogu dijete ostaviti u vrtiću, koji će biti dežuran od 5,30 h.

v.d. ravnateljice Kristina Hujs

 

Pogledajte našu foto-razglednicu: